Svarbiausia informacija dalyviams – Alfa Run FIESTA jau rugsėjo 16 d.

2023 8 rugsėjo
Posted in Naujienos

Labas!

Iki mūsų susitikimo liko vos savaitė. Ar tu pasiruošęs nerti į ekstremaliausią rudens fiestą?

Dar neturi bilieto? Registruokis DABAR. Registracija uždaroma ir dalyvio duomenis galima keisti tik iki rugsėjo 14 d. (imtinai). Spausk čia, įsigyti bilietą.

 

Svarbiausia informacija tau

Renginys vyks Vilniaus rajone, Marijampolio seniūnijoje, Pamaraziuose, LT–13244.  Tikslią vietą rasi šioje nuorodoje, koordinatės – 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E.

 

REGISTRACIJA į 5 km, 24 kliūčių TRASĄ

Registracija atsidarys 9.00 val. ryto, atvykus iškart rekomenduojame užsiregistruoti. Registracijos metu gausite bandaną ir savo starto kontrolinę apyrankę.

Registruojantis būtina su savimi turėti bilietą ir asmens dokumentą (galima ir dokumento fotonuotrauka). Bėgime dalyvaujantys 14–17 metų amžiaus vaikai, kurie nėra atlydimi tėvų (globėjų), privalo turėti tėvų sutikimą. Sutikimo formą galite rasti čia.

Kiekvieno starto registracija užsidarys likus 30 min. iki starto.

Jei norėasi pakeisti dalyvio duomenis ar trasą, kreipkis į „Informaciją“. Duomenų keitimas apmokestinamas 5 Eur administraciniu mokesčiu.

Renginio dieną palapinėje „Informacija“ bus galima įsigyti bilietus.

 

KIEKVIENAS dalyvis prieš atvykdamas į renginį PRIVALO susipažinti su kliūčių įveikimo taisyklėmis. Tai padės užtikrinti tiek Tavo, tiek šalia esančių saugumą. Taisykles skaityk čia.

Taip pat PRIVALOMA iš anksto susipažinti su renginio reglamentu, kurį gali perskaityti čia: https://www.alfarun.lt/reglamentas/

 

REGISTRACIJA į 1 km, 17 kliūčių VAIKŲ TRASĄ

Vaikų trasa veiks 11.00–13.00 val. Grupių startai kas pusvalandį: 11.00 val.; 11.30 val.; 12.00 val.; 12.30 val.

Registracija atsidarys 10.00 val. Vaiką turi atlydėti suaugęs asmuo, su savimi būtina turėti galiojantį vaiko bilietą. Registracijos metu galėsite pasirinkti jums tinkamiausią laiką ir užregistruoti vaiką bėgimui.

Renginio metu bus galima įsigyti bilietą į vaikų trasą, jei nei vienas iš tėvų nedalvauja ALFA RUN FIESTOS bėgime. Bilieto kaina: 15 Eur.

 

Kiekvienas dalyvis bus apdovanotas firmine apyranke, bandana ir mūsų partnerių įsteigtomis dovanomis: „Ice Power“ geliu, „Snickers“ batonėliu, „Activus“ koše, „Žalia Giria“ vandeniu, „Biofarmacija“ vitamino D papildu bei „Grenade“ proteininiu batonėliu.

Kirtęs finišo liniją nepamiršk jų pasiimti!

 

NEPRALEISK: apšilimas prieš startą ir kvėpavimo praktika

Prieš startą mūsų Alfa Runner’is pakvies atlikti apšilimą, padėsiantį paruošti raumenis bėgimui. Taip pat kartu su profesionaliais klubo RE.FORMATAS treneriais galėsi atlikti kvėpavimo praktiką, kurios metu nuraminsi šėlstančias mintis ir susikoncentruosi į tikslą.

Apšilimas ypač svarbus norint pasiekti finišą, tad nepraleisk jo!

 

APRANGA

Rudeninis bėgimas – tai vieta, kurioje galėsi išlaisvinti tavyje slypintį herojų. Vaikystėje svajojai būti Supermenu, Žmogumi-voru, Betmenu? Į FIESTĄ atvyk apsirėdęs kiečiausia, tavęs nevaržančia apranga ir įsikūnyk į savo vaikystės herojų.

Įsteigėme specialią KIEČIAUSIO ALFA RUN HEROJUS nominaciją, kuria bus apdovanoti kiekvieno starto dalyviai. Būk pasiruošęs: spalvingai pasipuošk ir pelnyk „Ice Power“ dovanų rinkinį.

Pastaba: rekomenduojame turėti pirštines, o batus apsukti izoliacija.

FUTBOLAS PURVE

Registracija į futbolo purve pramogą vyks palapinėje „Informacija“. Jei išankstinės registracijos metu, kuri vyksta iki rugsėjo 15 d., nesuspėsi užregistruoti savo komandos, paskubėk tai padaryti atvykus į renginį. Komandų skaičius ribotas! Išankstinę registraciją rasi čia.

Nepamiršk, kad komandą turi sudaryti 5 asmenys ir turi sugalvoti jai pavadinimą.

Šią pramogą organizuojame kartu su Iššūkio futbolo lyga, kuri visuomet ras sprendimą, kai nori žaisti, bet trūksta bendražygių, o varžovus rasti tikras iššūkis. Futbolo lyga kviečia priimti iššūkį ir Tave!

 

Renginio vietoje tavęs lauks

 • Papildomi RE.FORMATAS organizuojami iššūkiai ir prizai;
 • Pirtis;
 • Lauko prekyba maistu;
 • WC;
 • Lauko dušai;
 • Persirengimo vieta;
 • Daiktų saugykla (rekomenduojame daiktus palikti savo automobilyje, o daiktų saugykloje palikti tik pačius svarbiausius daiktus);
 • Automobilių stovėjimo aikštelė;
 • Vandens stotelės trasoje;
 • Pirmosios pagalbos stotelės;
 • NAUJI ALFA RUN MARŠKINĖLIAI! Juos galėsi įsigyti tik renginio metu.

 

Gerus kadrus žada renginį įamžinsianti fotografų komanda AHOY, remiama „Panasonic“. Pirmųjų ALFA RUN FIESTA akimirkų ieškok mūsų Facebook paskyroje, rugsėjo 16 d. vakare.

Fotografų skiriamieji ženklai – marškinėliai su užrašu „LUMIX x AHOY“, bei jų naudojami fotoaparatai „Lumix S1“ bei „Lumix S5 II (DC-S5M2)“. Visos nuotraukos, kuriomis dalinsimės savo svetainėje ir socialiniuose tinkluose, bus užfiksuotos jų dėka.

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras” 2023. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact