DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kada vyks Alfa Run?

Artimiausias renginys vyks 2024 m. birželio 15 d., šeštadienį.

Ar galima pakeisti pasirinktą trasą ir/ar dalyvio duomenis?

Trasos, vardo ar kitų duomenų keitimas galimas iki birželio 13 d. Bilietams taikomas 5€ administracinis mokestis už bilietą. Daugiau informacijos: https://www.alfarun.lt/reglamentas/

Ar galima perpirkti bilietą iš kito žmogaus?

Taip, galite perpirkti bilietą. Perpirkus renginio bilietą, būtina pakeisti dalyvio duomenis. Trasos, vardo ar kitų duomenų keitimas galimas iki birželio 13 d. Bilietams taikomas 5€ administracinis mokestis už bilietą. Daugiau informacijos: https://www.alfarun.lt/reglamentas/

Ar dalyvių duomenis ir pasirinktą trasą galima keisti daugiau nei vieną kartą?

Taip, dalyvių duomenis galite keisti neribotą kartų skaičių.

Kiek daugiausia žmonių gali būti komandoje?

Alfa Run – viena didelė komanda, visuomet ištiesianti pagalbos ranką kitiems! Įprastai startuojame mažesnėmis grupėmis žmonių.

Ar taikomos nuolaidos grupėms?

Jeigu perkate bilietus žmonių grupei (10 arba daugiau bilietų) – taikome 10 % nuolaidą. Dėl nuolaidos suteikimo susisiekite el. paštu: info@alfarun.lt. Nuolaidos nesumuojamos.

Kur vyks Alfa Run bėgimas?

Alfa Run vyksta netoli Vilniaus rajone – Pamaraziuose, Marijampolio seniūnijoje.

Tiksli renginio vieta: https://www.alfarun.lt/kontaktai/

Kiek laiko trunka Alfa Run bėgimas?

Bėgimo trukmė įprastai priklauso nuo keleto veiksnių: trasos ilgio ir dalyvio spartumo. Vidutinė trukmė: 1–2 val.

Kiek laiko trunka Alfa Run Mini bėgimas?

Alfa Run Mini vaikų bėgimas įprastai trunka 20–30 min.

Ar yra galimybė įsigyti dovanų kuponą?

Taip, šią galimybę turime. Norėdami gauti šventinį dovanų kupono dizainą, parašykite mums el.paštu info@alfarun.lt ir mes persiųsime digital formatu. Bilietą įsigyti galite įprastu būdu, pasirenkant trasą ir užpildant dalyvio duomenis.

Ar aš galiu dalyvauti Alfa Run, jeigu nesu pasiruošęs fiziškai, reguliariai nesportuoju?

Pagrindinis renginio tikslas – įveikti savo baimes, padėti šalia esančiam draugui ar nepažįstamajam ir visiems kartu smagiai praleisti laiką. Iki šiol visi dalyviai sėkmingai įveikė Alfa Run iššūkius, tačiau, kad išvengtumėte traumų, rekomenduojame bent minimaliai pasportuoti iki renginio!

Pasaulio vicečempionas Dainius Liutkus paruošė keletą pratimų, kurie paruoš Alfa Run’ui, spausk čia.

Ar privaloma įveikti visas kliūtis trasoje?

Visų kliūčių įveikti tikrai nėra būtina, tačiau dalyvius skatiname išeiti iš komforto zonos ir susidurti su savo baimėmis. Visą trasą įveikti privaloma OCR sportininkų bėgime ir Čempiono iššūkio bėgime.

Kaip gauti nemokamą bilietą vaikams?

Visiems vaikams dalyvavimas nemokamas, kurių tėvai turi dalyvio bilietą bet kuriai Alfa Run trasai. Bilietus vaikams būtina įsigyti www.alfarun.lt – perkant bilietą sau, pasirinkti ir nemokamą bilietą vaikui. Renginio dieną bilietus į vaikų trasą galėsite įsigyti už 15€ palapinėje „Informacija”.

Ar vaikams reikia turėti tėvų leidimą?

14-17 m. vaikams, dalyvaujant pagrindinėje Alfa Run trasoje, yra privalomas raštiškas tėvų leidimas.

13 metų ir jaunesnius vaikus turi atlydėti tėvai, globėjai ar kitas suaugęs žmogus į vaikų trasą. Dalyvavimas pagrindinėje trasoje negalimas.

Kokių dokumentų reikia atvykus į renginį?

Suaugusiems būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą ir bilietą (vaikams 14-17 metų, kartu papildomai turėti raštišką tėvų leidimą), o vaikui – reikia turėti tik bilietą. Daugiau informacijos: https://www.alfarun.lt/5-10-km-issukiai

Kada atvykti į Alfa Run bėgimą?

Prieš bėgdami – turėsite užsiregistruoti. Registracija uždaroma likus pusvalandžiui iki suaugusių starto, todėl rekomenduojame atvykti bent 60 min iki starto. Daugiau informacijos: https://www.alfarun.lt/5-10-km-issukiai/

Kada vyksta Alfa Run Mini vaikų bėgimai?

Vaikų startai organizuojami kas pusvalandį nuo 11.00 val. iki 15 val.

Kuo skiriasi Alfa Hero ir Čempionų iššūkiai?

Abi trasos visiškai tokios pačios, tačiau Čempionų iššūkyje yra fiksuojamas laikas, būtina įveikti visas kliūtis (arba galima pasirinkti nuobaudos atlikimą) ir apdovanojami pirmieji trys įveikę trasą (vyrų ir moterų grupėse atskirai).

Ar reikia mokėti plaukti?

Trasoje numatomos dvi kliūtys, vienoje iš jų turėsite šokti iš 3 m aukščio į vandens telkinį ir plaukti, o kitoje čiuožti vamzdžiu į vandenį ir po to plaukti į krantą. Jei nemokate plaukti – kliūtį galėsite apeiti.

Kaip apklijuoti batus, kad jų nepamesti?

Apsivyniokite batų priekį tvirtai izoliacija, taip išliks didesnė tikimybė jų nepamesti.

Ar gali atvykti stebėti bėgimo artimieji, draugai ir miesto smalsuoliai?

Žinoma! Žiūrovams gerai matoma yra starto/finišo zona. Taip pat geras matomumas paskutinių 10 kliūčių ruožas, tad galima viską puikiai stebėti, filmuoti bei palaikyti. Svečio apsilankymas renginyje nėra apmokestinamas.

Kaip turėčiau apsirengti?

Apranga turėtų būti patogi, nevaržanti tavęs ir tavo viduje tūnančio herojaus. Rekomenduojame turėti pirštines, o batus apsukti izoliacija.

Ar gali dalyvauti Rusijos ir Baltarusijos sportininkai?

Palaikome vieningą Lietuvos sporto bendruomenės poziciją valstybių agresorių atžvilgiu, todėl „Alfa Run“ ekstremaliame bėgime su kliūtimis negali dalyvauti sportininkai, gyvenantys Rusijoje ir Baltarusijoje.

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras” 2023. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact