Futbolas purve

Išbandyk FUTBOLĄ PURVE ir pasikrauk gerų emocijų

Ar kada svajojai būti futbolininku? O ar tau patinka SPA? Kviečiame į pramogą, nepaliekančią abejingų – futbolą purve. Suburk komandą ir nerk į nuotykį. Žaidimas skirtas ir mažiems, ir dideliems.

Šią pramogą dovanojame visiems „Alfa Run“ dalyviams, turintiems dalyvio bilietą į „ALFA RUN 2024“.

Futbolas purve – nauja ir išskirtinė pramoga Tau ir Tavo komandai

Birželio 15 dieną karštų emocijų ir adrenalino skalė kils iki maksimumo. Miškų supamuose Pamarazių laukuose susibūrę ekstremalaus bėgimo aistruoliai ne tik ners į purvo SPA, tačiau ir pramogaus žaisdami futbolą purve.

Šio žaidimo taisyklės paprastos: klampodami per purvą įmuškite kamuolį į vartus, kol to nepadarė priešininkai. Jūsų komanda turės 20 minučių iki teisėjo švilpuko, skelbiančio varžybų pabaigą, kai vieni dalyvių pelnys Čempionų vardą.

Visų dalyvavusių laukia atminimo dovanos.

  • Pasimatuok futbolininko purve batus.
  • Sužinok, kuris draugas yra tikrasis lyderis, o kuris – neprilygstamas vartininkas, atmušantis kiekvieną kamuolio smūgį į vartus.
  • Ar žinai, ką išrinksite kapitonu? Koks komandos pavadinimas, sukurtas pergalei?

Registruok savo komandą ir pasikrauk karštų emocijų žaisdamas FUTBOLĄ PURVE!

Ką turi padaryti?

  • Iš anksto, iki birželio 9 d., registruok komandą, kurią turi sudaryti 5 žmonės.
  • Registruodamas sugalvok komandos pavadinimą.
  • Birželio 11 d. užsuk į mūsų svetainę alfarun.lt ir sužinok savo žaidimo laiką. Taip pat informuosime asmeniškai elektroniniu laišku.
  • Ateiti ir įveikti.

Neturi komandos, tačiau nori dalyvauti?

Mes esame „Alfa Run“ šeima, tad kiekvienam, norinčiam dalyvauti šioje pramogoje, subursime komandą. Svarbu: būtina išankstinė registracija, net jei nori dalyvauti vienas.

Jūsų komanda ypač didelė?

Tuomet suorganizuokite futbolo purve mini turnyrą! Susiskirstykite komandomis, registruokitės ir nerkite į nepamirštamą nuotykį. Registruojantis nurodykite, su kuria komanda norėsite žaisti.

Svarbi informacija:

– Komandą būtinai turi sudaryti 5 žmonės.

– Registruojantis iš anksto, tikslų žaidimo laiką paskelbsime birželio 11 d. savo internetinėje svetainėje www.alfarun.lt ir informuosime asmeniškai el. paštu, nurodytu registracijos metu. Taip pat žaidimų laikai bus skelbiami renginio metu, stende prie registratūros.

– Žaidimo laikas bus paskirtas atsižvelgiant į pageidavimą, „Alfa Run” starto laiką ir kitas užsiregistravusias komandas.

– Dalyvavusių laukia atminimo dovanos.

– Registracija iš anksto priimama iki birželio 9 d. Renginio dieną registracija galima palapinėje „Informacija“ nuo 8 val.

– Dalyvavimas NEMOKAMAS registruojantis iš anksto ir turint dalyvio bilietą į „Alfa Run“. Registruojantis renginio dieną, dalyvavimas apmokestinamas 5 Eur/žmogui mokesčiu (neatsižvelgiant į tai, kad turimas dalyvio bilietas į „Alfa Run 2024“).

– Registracija apmokestinama 5 Eur/žmogui mokesčiu, jei nedalyvaujama „Alfa Run 2024“ bėgime.

– Komandų skaičius ribotas.

– Jei kils klausimų, rašyk el. paštu: info@alfarun.lt

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras” 2023. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact