Šeimas kviečia ištrūkti iš miesto: laukia ekstremalus bėgimas, futbolas purve ir spalvingi personažai

2023 8 rugsėjo
Posted in Naujienos

Rugsėjo 16 dieną, kitą šeštadienį, greta Vilniaus esančiuose Pamaraziuose vyks rudeninis ekstremalus bėgimas su kliūtimis „Alfa Run Fiesta“. Renginio metu dalyviai galės ne tik pasitikrinti jėgas įveikdami trasą, tačiau ir išbandyti futbolo purve pramogą bei įsikūnyti į savo vaikystės herojus.

5 km ir 24 kliūčių bėgimo trasa tradiciškai drieksis Pamarazių miškų takais ir pievomis, ji pritaikyta kiekvienam, norinčiam pasitikrinti savo fizines ir protines jėgas ir kartu su šeima ištrūkti iš miesto bei atsipalaiduoti. Speciali bėgimo trasa paruošta ir 5–13 metų vaikams, kurie galės pajusti lenktynių jaudulį 1 km ir 17 kliūčių ruože.

Rudeninio bėgimo organizatoriai ragina ne tik išsilaisvinti iš savo baimių, bet ir atrasti širdyse slypintį herojų. Dalyviai kviečiami atvykti apsirengę spalvingomis aprangomis, įsikūniję į mylimiausius vaikystės personažus. Bėgimo metu bus renkami ir apdovanojami „Kiečiausi kostiumai“.

Ekstremalios purvo, vandens, elektros kliūtys, tuneliai, karstymasis įvairiomis konstrukcijomis, čiuožimas vamzdžiais – vos keli dalyvių laukiantys išbandymai. Visos kliūtys atspindi gyvenimo iššūkius ir yra sukurtos taip, kad jas būtų galima įveikti kartu su komandos draugais. Bėgimo laimėtoju taps kiekvienas, išdrįsęs palikti komforto zoną ir pasiruošęs ištiesti ranką esančiam šalia.

Renginio tikslas – skatinti vidinius pokyčius ir palaikyti tuos, kuriems labiausiai reikalinga pagalba. Dalis surinktų lėšų skiriama bėgimo iniciatoriui priklausomybės ligų centrui VšĮ „Alfa centras“, kurio bendruomenės nariai yra iš priklausomybės gniaužtų ištrūkę žmonės.

Renginio dalyvių lauks ir aktyvacijos – apšilimas prieš bėgimą ir kvėpavimo praktika su profesionaliais treneriais, įvairūs iššūkiai ir pirtys. Taip pat pirmą sykį pristatoma futbolo purve pramoga, kurios metu į penkių asmenų komandas susibūrę dalyviai žais futbolą taškydamiesi purvo voniose.

„Alfa Run“ renginiai vyksta jau nuo 2016 metų ir kasmet suburia vis didesnį dalyvių skaičių. Socialine misija išsiskirianti iniciatyva padeda išsilaikyti reabilitacijos centrui ir užtikrinti reabilitacijos programą baigusių asmenų sėkmingą integraciją į visuomenę.

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras” 2023. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact