Nauja renginio data liepos 11 d.

2020 26 gegužės
Posted in Naujienos
2020 26 gegužės Neringa Neringa

Ačiū, kad buvai toks ištvermingas ir kantriai laukei naujienų. Remiantis LR valdžios sprendimais norime pasidžiaugti ir pranešti, kad jau turime NAUJĄ renginio datą! Preliminari mūsų susitikimo data LIEPOS 11 d. ir tai bus karščiausia mūsų vasaros diena. Ruoškis palikti komforto zoną, nes, kai atvyksi į Pamarazius, tavęs lauks pats ekstremaliausias iššūkis!

Kas vyks su anksčiau pirktais bilietais?

Jūsų įsigyti bilietai bus automatiškai perkelti į naują renginio datą liepos 11 d., tad jei data tinkama, dėl to nieko daryti nereikia. Jei data jums netinkama, bilietą galite perkelti į 2021 metų gegužės bėgimą arba perleisti tretiesiems asmenims. Dėl susiklosčiusių aplinkybių, keičiant dalyvio duomenis, netaikysime administracinio mokesčio, bet BŪTINA informuoti mus ir pakeisti duomenis iki birželio 26 d.

Norėdami perkelti registraciją į 2021 metų renginį ar koreguoti dalyvio duomenis, rašykite mums el.paštu info@alfarun.lt. Perkėlimui bus reikalingas užsakymo numeris ir dalyvio (-ių) vardas (-ai), pavardė (-ės). Dalyvio duomenų koregavimui reikalingas užsakymo numeris, dalyvio, kuris nedalyvaus bėgime vardas, pavardė ir naujo dalyvio duomenys (vardas, pavardė, el. paštas, tel. numeris, gimimo data, miestas).

Renginio metu bus imtasi visų būtinų saugumo priemonių pagal LR valdžios sprendimus dėl COVID-19. Bėgimas bus daromas mažesnėmis grupėmis atitinkamai kas pusvalandį/ valandą kaip nurodyta ant bilietų.

Pasiliekame teisę koreguoti renginio datą, jei vėliau LR valdžios padaryti sprendimai draustų organizuoti viešus renginius.

 

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras” 2023. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact