Mūsų dalyviai nepaliauja stebinti! Sužinok, kaip!

2023 27 balandžio
Posted in Naujienos

Labas!

Skubame pasidžiaugti, kad „Alfa Run“ dalyviai ir šeimos nariai nepaliauja stebinti. Ne tik atkaklumu siekti tikslo iki galo ir peržengti visas kliūtis, bet ir savo vertybes bei mūsų renginį įprasmindami tatuiruotėse.

Renginio simbolis Alfa Runner‘is (Artiomas) pasipuošė įpūdinga tatuiruote, susidedančia iš dviejų dalių – „Alfa Run“ logotipo ir užrašo „Teisusis yra drąsus kaip liūtas“.

„Renginio logotipo simbolis – Alfa Runner‘is, man jis imponuoja, kadangi aš atlieku šią rolę renginio metu. Tačiau labiausiai įkvepia ne pats žmogeliukas, o tai, ką reprezentuoja visas renginys. Aš pats sėkmingai baigiau reabilitacijos programą „Alfa centre“, prisidėjimas prie renginio organizavimo buvo mano reintegracijos į visuomenę dalis. Čia aš turėjau galimybę ne tik išmokti daug naujų dalykų, realizuoti savo talentus, tačiau ir tapti komandos dalimi, dirbti su pardavimais ir rėmėjų pritraukimu.

„Alfa Run“ man yra gerokai daugiau nei renginys – tai ištisa reprezentacija to, kuo aš dabar tikiu. Gyvenime turėjau daug kliūčių, „Alfa centre“ išmokau ne bėgti nuo jų, o akis į akį susidurti su savo baimėmis ir jas įveikti. Kiek tai suteikia laimės! Ir kaip svarbu iššūkius nugalėti ištiesiant pagalbos ranką kitam žmogui tiek gyvenime, tiek bėgime“ , – dalinasi Artiomas.

Jis atskleidžia, kodėl pasirinko tatuiruotę papildyti užrašu iš Šventojo rašto „Teisusis yra drąsus kaip liūtas“, kurį dalyviai praėjusiais metais matė ir kitoje „Alfa Run“ medalių pusėje: „Aš šią mintį pritaikiau sau, ją perfrazavęs taip – sąžiningas žmogus nieko nebijo ir niekas negali jo įveikti. Tuo vadovaujuosi ir tai mane įkvepia eiti tolyn.“

Alfa Runner‘is apie pirmą kartą „Alfa Run“ trasoje:

„Pirmasis bėgimas buvo įsimintiniausias. Man „Alfa Run“ truko ne tą vieną bėgimo dieną, bet visus metus ruošiant renginį ir tądien buvo kulminacija, pati laimingiausia akimirka.

O kelionė link jos paprasta tikrai nebuvo. Kai susipažinau su bėgimo formatu, nusistačiau sau tikslą, kad turiu įveikti 10 km trasą su visomis kliūtimis. Deja, supratau, kad tuometinė fizinė forma būtų sukliudžiusi įveikti trasą, tad pradėjau ruoštis, numečiau viršsvorio, įgavau gerą fizinę formą.

Pirmą sykį „Alfa Run“ iššūkyje bėgau po viso renginio, kartu su savanoriais. Ir šiandien prisimenu tą bėgimą, kaip startavau ir įveikiau visas kliūtis. Buvau vienas iš pirmųjų. Kirtęs finišo liniją net nesupratau, kas įvyko, o duše plaudamas purvą niekaip negalėjau „nusiplauti“ tos emocijos, aplankiusios vidinės pergalės. Jaučiau tikrą euforiją.“

Savo įkvepiančia istorija sutiko pasidalinti ir ilgametis mūsų renginio dalyvis Donatas, ant kurio kojos šiandien puikuojasi ne tik užrašas „Užsikrėtęs gyvenimu”, tačiau ir pilnas renginio logotipas:

„Alfa Run“ renginį prieš keturis metus pasirinkau visiškai atsitiktinai. Žinojau, kad jį organizuoja pažįstamas žmogus, bet visiškai nenutuokiau nei kaip, nei kas ten vyksta… Įsigijus bilietą prasidėjo pasiruošimas, kuriam prireikė daug fizinių ir psichologinių pastangų. Artėjant renginiui jaučiau vis didesnę įtampą. Išaušus Tai dienai apie pietus pajudėjome tikslo link. Kai pagaliau atvykome, pamačiau daugybę žmonių, kurie buvo gerai nusiteikę ir nuo galvos iki kojų purvini.

Artėjant starto akimirkai (15:30 val.) labai jaudinausi, bet koks bėgimas, jei prieš jį nepadarai apšilimo. Apšilimą vedė dvi labai charizmatiškos asmenybės – vyras su mikrofonu ir linksmas oranžinis žmogeliukas.

Štai STARTAS ir mano kelionė „Alfa Run“ prasidėjo. Tiesa, prieš tai buvo ir renginio himnas sudainuotas. Bėgant netrūko įspūdžių, purvo, elektros, tačiau visą kelią lydėjo motyvaciniai užrašai. Dauguma čia atvyksta bėgti su didesne ar mažesne kompanija, o aš bėgau vienui vienas, bet jau greit supratau, kad visi pasiruošę ištiesti pagalbos ranką.

Finišavęs jaučiausi kaip mažas vaikas gavęs saldainį, nes emocijos buvo aukščiau visko…  Dar ilgai po to dalinausi įspūdžiais su draugais ir net nedvejodamas nusprendžiau,  kad dalyvausiu ir kitais metais, su nekantrumu laukiau, kada pasirodys pirmieji bilietai. Taip pasidėjo antroji „Alfa Run“ kelionė.

Trečiasis kartas pradžioje nežadėjo nieko blogo, bet vykdami į bėgimą supratome, kad nebespėsim laiku ir tikriausiai neteks sudalyvauti… Bet atvykus į renginį organizatoriai pasiūlė bėgti paskutiniame bėgime kartu su savanoriais ir organizatoriais. Mane tai dar labiau užmotyvavo.

Kadangi šiais metais vyks jubiliejinis bėgimas, nusprendžiau pasistengti ir aš, tad surinkau nemenką, aštuonių žmonių, komandą… Bet ties tuo nusprendžiau nesustoti. Man norėjosi kažkokio originalaus dalyko, bet ne dėl noro pasirodyti išskirtiniu, o siekiant išreikšti pagarbą ir padėką organizatoriams už sunkų darbą kiekvienais metais ir už gražią misija padėti suklupusiems. Tad šiais metais aš bėgsiu su trenksmu, būryje bendraminčių, ir šia proga pasidariau „Alfa Run“ simbolio tatuiruotę su motyvaciniu užrašu. Tikiu, o jau ir matau, kad tai padės skleisti gerą žinią, kurią neša „Alfa Run“ renginys, ir padės dar didesniam skaičiui žmonių siekti gyventi ne šešėlyje, o eiti per gyvenimą aukštai iškelta galva ir pasakyti sau „Drauge mes įveiksime viską“.“

 

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras” 2023. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact