Ekstremalus ir ieškančius netradicinių pramogų suburs didžiausias Baltijos šalyse ekstremalus bėgimas su kliūtimis

2022 8 liepos
Posted in Naujienos

Tradicija jau tapusios didžiausios Lietuvoje ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybos „Alfa Run“ šiais metais dalyvius suburs liepos 16 d. Šeimoms su vaikais netradicinę pramogą gryname ore pasiūlysiantis renginys vyks greta Vilniaus, Pamaraziuose. Ekstremalūs varžybų iššūkiai skirti tiek mėgėjams, tiek sportininkams.

„Siekiame paskatinti aktyvų laisvalaikį kartu su visa šeima ir judėjimą gryname ore. Šiemet renginyje bus dar daugiau ekstremalių potyrių – atnaujinome trasą, kurioje dalyviai galės susitikti su savo baimėmis ir jas įveikti. Be to, orientuojamės ne tik į ekstremalias patirtis, bet taip pat ir į saugumą. Skirsime daugiau dėmesio pasiruošimui ir mokysime kliūtis įveikti taisyklingai“, – teigia varžybų organizatorius Vladislavas Pocius.

Kasmet vis labiau augantis renginys vyks jau devintą kartą. Šiais metais dalyvių laukia 40 ekstremalių kliūčių, kurias įveikiant teks išsimaudyti purvo, ledo voniose, susidurti su elektros, aukščio, vandens ir kitais iššūkiais.

Renginio organizatoriai skelbia, kad kliūčių ruožas taps pergalingas tik tuomet, kai dalyvis metęs iššūkį sau, jį įveiks su šalia esančių žmonių pagalba. Skatinant draugystę ir vienybę, siekiama padėti įveikti savo baimes, o kartu bent akimirkai dalyvius sugrąžinti į nutrūktgalvišką vaikystę.

Fizinį aktyvumą propaguojančiame renginyje netruks pramoginių veiklų šeimoms su mažais vaikais. Mažiesiems 5–13 metų dalyviams sukurta speciali 1 km su 16 kliūčių trasa, kurioje vaikai šliauš Murziaus taku, šokinės linksmaisiais kalneliais ir kops į Milžinų sieną.

Vyks kvalifikacija į pasaulio čempionatą

Bėgimo dalyviai – ne tik mėgėjai, bet ir profesionalūs sportininkai iš Lietuvos ir kitų valstybių. Renginio metu bus vykdoma kvalifikacija į ekstremalaus bėgimo (OCR) pasaulio čempionatą. Pirmiems penkiems (vyrų ir moterų kategorijose atskirai), sėkmingai įveikusiems kvalifikaciją, bus suteikta teisė dalyvauti OCR Pasaulio čempionate 2022, kuris vyks Strattone, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Varžybose numatytos 5 km ir 10 km trasos su laiko fiksavimu ir be laiko fiksavimo, kurios pritaikytos skirtingiems bėgikų pasirengimo lygiams. Visuose iššūkiuose gali dalyvauti ne jaunesni nei 14 metų dalyviai.

Plačiau apie varžybas: www.alfarun.lt

Renginio organizatoriai – priklausomybės ligų „Alfa“ centro bendruomenė, kurios nariai yra iš priklausomybės gniaužtų ištrūkę žmonės. Kiekvienas dalyvis įsigydamas bilietą prisideda prie centro vykdomos veiklos – pagalbos alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims. Renginys padeda išsilaikyti „Alfa“ centrui ir užtikrinti reabilitacijos programą baigusių asmenų sėkmingą integraciją į visuomenę.

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras” 2023. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact