Alfa Run įvyks RUGPJŪČIO 7 d.

2021 25 gegužės
Posted in Naujienos

Mielai draugai,

Ačiū, kad buvote tokie kantrūs, kol laukėte naujienų. Pagaliau išaušo diena, kada galime sugrįžti su fantastiškomis naujienomis. 🤩🔥 Skelbiame naują renginio datą! ALFA RUN 2021 šiais metais vyks 👉 RUGPJŪČIO 7 D., šeštadienį.

Suprantame, kad gali kilti begalės klausimų, tad žemiau rasite atsakymus į pagrindinius iš jų:

  • Jūsų sumokėti pinigai niekur nepradings. Visi jūsų įsigyti bilietai  bus automatiškai perkelti į naują renginio datą – rugpjūčio 7 d. Tad jums nieko nereikia daryti dėl to.
  • Jeigu nauja data jums netinkama, bilietą galite perkelti į 2022 metų gegužės bėgimą arba perleisti tretiesiems asmenims. Perkėlimo ir duomenų keitimo administracinis mokestis netaikomas visiems bilietams, įsigytiems iki 2021 m. gegužės 24 d. imtinai.
    • Jei bilietą nori perkelti į kitus metus, parašyk užsakymo/bilieto numerį bei savo vardą ir pavardę el. paštu info@alfarun.lt. Tavo registraciją perkelsime į kitus metus, o naują bilietą persiųsime, kai bus Alfa Run 2022 bilietai prekyboje.
    • Jei vietoje tavęs dalyvaus kitas žmogus, parašyk savo bilieto numerį, naujo dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, el. paštą, tel. numerį ir miestą el. paštu info@alfarun.lt. Visus pakeitimus atliksime ir naują bilietą persiųsime naujam dalyviui.
  • Visus keitimus būtina atlikti iki liepos 25 d.

Taip pat ieškok kitų atsakymų tarp dažniausiai užduodamų klausimų: https://www.alfarun.lt/duk/

Renginio metu bus imtasi visų būtinų saugumo priemonių pagal LR valdžios sprendimus dėl COVID-19. Bėgimas bus daromas mažesnėmis grupėmis atitinkamai kas pusvalandį/ valandą kaip nurodyta ant bilietų. Įvykus dideliems pasikeitimas ar atsiradus naujiems reikalavimas, visus dalyvius informuosime naujienlaiškiu ir/ar sms žinute (jei jūsų kontaktiniai duomenys pateikti ir jie yra tikslūs).

Atnaujintas Alfa Run 2021 reglamentas: https://www.alfarun.lt/reglamentas/

Džiaugiamės, kad esate! Ačiū Jums už kantrybę ir palaikymą.

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

Kontaktai

VšĮ „Alfa centras“
Sodžiaus g. 22, Geležiniai, Marijampolė,
LT-69152
Į. k. 303108589

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras“ | MB „Kitoks pasaulis“ 2021. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact