Alfa Run įvyks RUGPJŪČIO 7 d.

2021 25 gegužės
Posted in Naujienos

Mielai draugai,

Ačiū, kad buvote tokie kantrūs, kol laukėte naujienų. Pagaliau išaušo diena, kada galime sugrįžti su fantastiškomis naujienomis. ?? Skelbiame naują renginio datą! ALFA RUN 2021 šiais metais vyks ? RUGPJŪČIO 7 D., šeštadienį.

Suprantame, kad gali kilti begalės klausimų, tad žemiau rasite atsakymus į pagrindinius iš jų:

  • Jūsų sumokėti pinigai niekur nepradings. Visi jūsų įsigyti bilietai  bus automatiškai perkelti į naują renginio datą – rugpjūčio 7 d. Tad jums nieko nereikia daryti dėl to.
  • Jeigu nauja data jums netinkama, bilietą galite perkelti į 2022 metų gegužės bėgimą arba perleisti tretiesiems asmenims. Perkėlimo ir duomenų keitimo administracinis mokestis netaikomas visiems bilietams, įsigytiems iki 2021 m. gegužės 24 d. imtinai.
    • Jei bilietą nori perkelti į kitus metus, parašyk užsakymo/bilieto numerį bei savo vardą ir pavardę el. paštu info@alfarun.lt. Tavo registraciją perkelsime į kitus metus, o naują bilietą persiųsime, kai bus Alfa Run 2022 bilietai prekyboje.
    • Jei vietoje tavęs dalyvaus kitas žmogus, parašyk savo bilieto numerį, naujo dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, el. paštą, tel. numerį ir miestą el. paštu info@alfarun.lt. Visus pakeitimus atliksime ir naują bilietą persiųsime naujam dalyviui.
  • Visus keitimus būtina atlikti iki liepos 25 d.

Taip pat ieškok kitų atsakymų tarp dažniausiai užduodamų klausimų: https://www.alfarun.lt/duk/

Renginio metu bus imtasi visų būtinų saugumo priemonių pagal LR valdžios sprendimus dėl COVID-19. Bėgimas bus daromas mažesnėmis grupėmis atitinkamai kas pusvalandį/ valandą kaip nurodyta ant bilietų. Įvykus dideliems pasikeitimas ar atsiradus naujiems reikalavimas, visus dalyvius informuosime naujienlaiškiu ir/ar sms žinute (jei jūsų kontaktiniai duomenys pateikti ir jie yra tikslūs).

Atnaujintas Alfa Run 2021 reglamentas: https://www.alfarun.lt/reglamentas/

Džiaugiamės, kad esate! Ačiū Jums už kantrybę ir palaikymą.

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Koordinatės: 54°30’25.2″N 25°20’07.0″E

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

+370 658 53003

© VšĮ „Alfa centras” 2023. Visos teisės saugomos. Draudžiama kopijuoti ar platinti svetainės turinį.

Contact