Nauja renginio data liepos 11 d.

2020 May 26
Posted in Naujienos
2020 May 26 Neringa Neringa

Ačiū, kad buvai toks ištvermingas ir kantriai laukei naujienų. Remiantis LR valdžios sprendimais norime pasidžiaugti ir pranešti, kad jau turime NAUJĄ renginio datą! Preliminari mūsų susitikimo data LIEPOS 11 d. ir tai bus karščiausia mūsų vasaros diena. Ruoškis palikti komforto zoną, nes, kai atvyksi į Pamarazius, tavęs lauks pats ekstremaliausias iššūkis!

Kas vyks su anksčiau pirktais bilietais?

Jūsų įsigyti bilietai bus automatiškai perkelti į naują renginio datą liepos 11 d., tad jei data tinkama, dėl to nieko daryti nereikia. Jei data jums netinkama, bilietą galite perkelti į 2021 metų gegužės bėgimą arba perleisti tretiesiems asmenims. Dėl susiklosčiusių aplinkybių, keičiant dalyvio duomenis, netaikysime administracinio mokesčio, bet BŪTINA informuoti mus ir pakeisti duomenis iki birželio 26 d.

Norėdami perkelti registraciją į 2021 metų renginį ar koreguoti dalyvio duomenis, rašykite mums el.paštu info@alfarun.lt. Perkėlimui bus reikalingas užsakymo numeris ir dalyvio (-ių) vardas (-ai), pavardė (-ės). Dalyvio duomenų koregavimui reikalingas užsakymo numeris, dalyvio, kuris nedalyvaus bėgime vardas, pavardė ir naujo dalyvio duomenys (vardas, pavardė, el. paštas, tel. numeris, gimimo data, miestas).

Renginio metu bus imtasi visų būtinų saugumo priemonių pagal LR valdžios sprendimus dėl COVID-19. Bėgimas bus daromas mažesnėmis grupėmis atitinkamai kas pusvalandį/ valandą kaip nurodyta ant bilietų.

Pasiliekame teisę koreguoti renginio datą, jei vėliau LR valdžios padaryti sprendimai draustų organizuoti viešus renginius.

 

Contact

CONTACTS / LOCATION

Event location

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Find a way on the map.

Contacts

VšĮ „Alfa centras“
Sodžiaus g. 22, Geležiniai, Marijampolė,
LT-69152
Į. k. 303108589

+370 658 53003

Contact
en_GBEN