DALYVIAMS

Alfa Run iššūkis

10 KM ALFA RUN NUOTYKIS

su 30 ekstremalių kliūčių

2019 m. jums siūlome sunkiausią, iki šiol žmonių nepramintą, 30 ekstremalių kliūčių nuotykį – Alfa Run VIRUSAS.

Tai bus pirmasis istorinis Alfa Run bėgimas, kada mes stumsime save į naują lygmenį, atsisakydami miesto šurmulio ir žengdami gilyn į mūsų komandos ir gamtos sukurtą nuotykį.

Jei esate pasirengę susidurti su savo baimėmis, stumti save ir savo komandos draugus į naujas ribas, tuomet tvirčiau užsiriškite batus!
Atėjo laikas išmėginti save nei bet kada anksčiau! Čia nėra jokio plano B.

5 KM ALFA RUN KLASIKA

su 24 ekstremaliomis kliūtimis

2019 m. jums siūlome naują 5 km trasą su 24 ekstremaliomis kliūtimis. Tai mūsų komandos ir gamtos sukurtas nuotykis pasiryžusiems palikti komforto zoną.

Čia bus daug progų išmėginti savo protinių ir fizinių galimybių ribas, kur kiekvienas kirtęs finišą gaus atminimo medalį, kuris dar ilgai primins apie patirtas emocijas ir pergalę prieš save.

Tie kurie nedrįso – išdrįs. Tie kurie žino, kad gali – klys.
Ateik ir įveik.

ALFA RUN MINI

1 km trasa su 12 kliūčių

Ar jūsų mažylis pasiruošęs nuotykiui? „Mini Alfa Run“ yra 1 kilometro trasa su 12 purvo, gamtos ir mūsų komandos sutvertų kliūčių, kuriuos sukūrėme nuotykių ieškantiems ir iššūkių nebijantiems vaikams. Mažieji narsuoliai mokysis dirbti komandoje ir panirs į nuotykių jaudulį iki pat ausų.

Laukiame 5-12 metų vaikų. Visiems vaikams dalyvavimas NEMOKAMAS, kurių tėveliai turi dalyvio bilietą, bet kurioje Alfa Run trasoje.
Tėveliai, nedalyvaujantys Alfa Run bėgime, savo vaikučius taip pat galės registruoti į “Mini Alfa Run“ bėgimą renginio dieną, sumokant registracijos mokestį 6€.

Ateik ir įveik.

OCR

su 30 ekstremalių kliūčių

Tai galimybė sportininkams ir mėgėjams kvalifikuotis į Europos (OCR ekstremalaus bėgimo) čempionatą ir išmėginti savo jėgas su elitiniais bėgikais iš visos Europos.

Plačiau apie OCR

Contact

KONTAKTAI/VIETA

Renginio vieta

Pamaraziai, Marijampolio sen.,
Vilniaus raj., LT–13244

Rask kelią iki mūsų žemėlapyje.

Kontaktai

VšĮ „Alfa centras“
Sodžiaus g. 22, Geležiniai, Marijampolė,
LT-69152
Į. k. 303108589

+370 658 53003

Contact